+420 705 111 452
info@georgehilly.cz
Nákupní košík 0 items - 0.00 Kč 0
0 items in cart

NAŠE NÁRAMKY MAJÍ HODNOTU!

Pokud byste měli obavy, jestli opravdu mají naše náramky takovou hodnotu za kterou je prodáváme, tak mají. Velice dbáme na to abychom prodávali kvalitní věci a kvůli tomu musíme splňovat spousty kritérií.

Stříbro

Jelikož prodáváme luxusní náramky, tak máme v nabídce náramky pouze v kombinaci se stříbrem. A je to zrovna stříbro, které nám přináší spousta povinností. Na každém náramku najdete několik značek.

Českou puncovní značku což je zobrazení kamzíka s číslicí 2, což znamená ryzost stříbra, tak naší výrobní značku, ta je každému výrobci přidělená od Puncovního úřadu. Dále na každé kuličce najdete S925, což je další označení stříbra a jeho ryzost. Každá naše stříbrná ozdoba projde přes český Puncovní úřad, kde je chemicky  vyzkoušena kvalita stříbra a jsou na ní vyraženy výše uvedené značky.

Kameny

Všechny kameny, ze kterých jsou vyrobeny naše náramky jsou střední, nebo nejvyšší kvality. Je třeba si uvědomit, že nejvyšší kvalita kamenů občas odstraní z kamene jeho barevnost a nejsou tak vzhledově krásné. Proto některé kameny máme AA kvalitu a né AAA. Dále chceme u náramků zanechat prvky co vyrobila příroda, proto necháváme kameny, které jsou i nedokonalé vyhlazené aby jsme zachovali  tvůrčí práci přírody. Stříbro s přírodou pak tvoří spojení, které se nédá popsat slovy. Každý kdo pak náramek nosí delší dobu musí sám uznat, že si na náramek zvykne tak, že ho nechce sundat z ruky.

Gumička

Zvolili jsme pro naše náramky silikonovou pruženku o průměru 1mm,  chceme  totiž udržet to, že se náramek přizpůsobí dané ruce a stačí ho  pouze sesunout z ruky. Silikonová pruženka, je velice pevná, a dá se roztáhnout na 2,5x větší velikost. Je však nutné podotknout, že  si kupujete šperk a zákazník se k  tomu tak musí chovat. Dávat si pozor, neboť na náramku jsou pořád prvky ostrých kamenů, o které by se mohla silikonová gumička přetrhnout. Při normálním zacházení se tak nestane. Gumička je opravdu velice pevná.

Krabička

Každý  nový majitel našeho luxusního náramků (šperku) dostane náramek v krásné, na dotek příjemné krabičce. Krabička je vyrobena z plastu, který je polstrován příjemným semišem béžové barvy. Každému majiteli našeho náramku doporučujeme při sundání náramku, vložit náramek do této krabičky. Aby nevzniklo poškrábání např. stříbra a tím nesnížili lesk náramku. Stříbro je jeden z měkkých kovů, proto je na  každém z Vás jak se  k vašemu šperku budete chovat.