+420 705 111 452
info@georgehilly.cz
Nákupní košík 0 items - 0.00 Kč 0
0 items in cart

LESK NÁRAMKU Z KAMENŮ

Luxusní náramek, který si od nás koupíte se skládá z drahých kamenů a také ze stříbrných kuliček. Tyto kuličky jsou stříbrné a lesklé. Přestože stříbro nevyžaduje náročnou péči, není v našich silách zabránit postupnému vytváření černého povlaku. Tento jev způsobuje oxidace, ke které dochází ve znečištěném prostředí. Co znamená znečištěné prostředí? K oxidaci kuličky stačí to, že náramek používáte. Oxidaci může způsobit  i to, že se voníte, myjete si ruce. Není důvod k panice. Tohoto povlaku se lze snadno zbavit.

Dosáhnout luxusního vzhledu můžete následujícími způsoby:

  1. Zprvu je třeba si uvědomit, že naše náramky jsou neobvyklé tím, že využívají jev oxidace pro lepší kontrast vzhledu (Tmavé vzory na kuličkách). Čištěním kuličky můžete tedy změnit celkový vzhled-zmizením kontrastu.
  2. Vyčištění přenecháte odborníkovi, který kuličku vyčistí mechanicky nebo chemicky (zlatníkovi ve vašem městě). U zlatníků lze zakoupit i hadřička k tomuto určená.
  3. Využijete čistící prostředky, které nabízí obchody. 
  4. Budete-li důvěřovat radám našich babiček, které využívaly ingredience z kuchyně: ocet, citron, kypřící prášek a alobal nebo zubní pastu, neručíme za výsledek.

[/ Vc_column_text]

název [/ vc_column] [/ vc_row]