+420 705 111 452
info@georgehilly.cz
Nákupní košík 0 items - 0.00 Kč 0
0 items in cart

Příběhy a účinky kaménů

Každý kámen má své specifické vlastnosti a příběh. Vyberte si ten správný pro Váš náramek.

Každý majitel luxusního náramku by měl vědět jaký on sám je a proto správně zvolit druh drahého kamene, ze kterého bude jeho náramek vyroben a bude tak pasovat skvěle k vaší osobnosti.

Vytvořili jsme  tedy pro Vás jednoduchý  přehled vlastností všech kamenů, které nabízíme aby jsme Vám výběr ulehčili. 

NÁRAMKY Z

LANDSCAPE JASPERU

Je znám po celém světě jako silný kámen ochrany, a to jak pro fyzickou tak i duchovní oblast. Velice často se říká, že landscape jasper dokáže léčit ducha. Je to kámen moudrosti a odvahy. Jeho hnědo-zemité zbarvení a typický vzor vám nejspíše připomínají barvu zeminy a přírody. Nositel náramku z landscape jasperu je v hlubokém spojení se zemí jako takovou.

NÁRAMKY Z

ONYXU

Onyx je jeden z nejstarších kamenů. Ve starodávných dobách se pro jeho temnou pohlcující barvu používal ke zdobení amuletů, mečů, štítů, zbroje a pro ochranu bojovníků v bitvě. Dále se používal při smutečních obřadech a pohřbech. Ne všude byl však Onyx kámen energie a síly, ale byl  znám jako kámen špatného štěstí. Věřilo se, že Onyx podporuje…

NÁRAMKY Z

BRONZITU

Bronzit prý dokáže přinášet úspěch, nadšení, štěstí a sílu. Jeho tradiční zlaté zbarvení je barva králů, bohatství a slunce. Zlato se dotýká hluboké části naší mysli, vyvolává obrazy mystických míst a dobrodružství. Tento kámen nám může poskytnout jednoduché potěšení z veselosti a spokojenosti. Vlastní výrazný smysl pro oddanost, což nám dává zralé nadšení a schopnost sdílet celoživotní závazek péče…

NÁRAMKY Z

AMETHYSTU

Náramky z amethystu Krása purpurového amethystu vyhrává nejen v této době. Už za dob starých  králů a vůdců byl amethyst v oblibě. Říká se o něm, že dodává sílu a dostává mysl s emocemi do rovnováhy. Každému, kdo má amethyst ve své blízkosti, může předat energii ohně, vášně, duchovna a posílit sílu kreativity.

NÁRAMKY Z

TIGER EYE

Jeden z nejstarších a nejoblíbenějších talismanů. Často nazýván jako “všudypřítomné vševědoucí oko”. Dává se mu za schopnost pozorovat vše i přes zavřené dveře. V dávných dobách jej egypťané používali ke zdobení soch svých bohů, pro zdůraznění božského vidění. Boha Ra, který byl bohem slunce, a boha Geba, který byl  bohem země.

NÁRAMKY Z

LABRADORITU

Na první pohled  obyčejný kámen, který se přemění na mimořádně zářící v mystickém světle, které odděluje svět bdění od neviditelných oblastí. Je to v každém smyslu kámen kouzel, křišťál šamanů, věštců, léčitelů. Kromě možných léčivých účinků může usnadňovat vizionářské zážitky z minulosti nebo budoucnosti. Pokud máte amulet z labradoritu ve své blízkosti, přináší vám do života světlo a radost. 

NÁRAMKY ZE

SODALITU

Kámen nesoucí jméno Sodalit bude skvělým talismanem. Přisuzuje se mu moc rozptylovat duševní zmatek, uklidňovat mysl, odstraňovat vinu a obavy. Také zlepšovat vaše schopnosti, intuice, pozorování, kreativitu a posilovat sebe-disciplínu, efektivitu a organizaci. Je pro vás obtížné nalézt kompromis?

NÁRAMKY Z

MOOKAITU

Tento kámen, který se nachází pouze v západní části Australie je nositel červené a žluté energie. Rozhodně vám může pomoci dojít k vašemu vysněnému cíli. Řídí tok energie a životní síly v těle a tok informací od těla k mysli a od mysli k tělu. Měli byste určitě zkusit použít mookait pro spojení se s elementárními pozemskými…