Ten pravý pro Vás


Jaký kámen?

Každý z nás je trochu jiný. Každý má jiný vkus, či způsob života. Někomu se štěstí lepí na paty a skvělé věci se mu dějí všude, kam přijde. Druhý může být většinu času smutný, nebo například nemocný.Pak jsou lidi s duší bojovníka, kteří si jdou za sny a hledají kámen, který jim pomůže přes trnitou cestu. Někdo však je klidnější povahy a hledá pouze kámen, který ho dostane do rovnováhy.

Jaký tedy druh kamene si vybrat, aby to byl ten pravý pro mě? Ve výběru druhu kamene můžeme zohlednit různé vlastnosti daného kamene. O většině kamenů se povídají různé příhody či pověsti, v jakých situacích lidem pomohly a k jakým činnostem je naši předci používali. Některé druhy  byly používány jako amulety bojovníků, kteří věřili, že  jim amulet vyrobený z daného kamene přidá sílu v boji a ochrání je tak před nepřáteli. A jiné zase prý dokáží člověka udržet v dobrém psychickém i fyzickém stavu. Jiné nás pak mohou pomoci udržet v celkové rovnováze. V kategorii historie kamenů si určitě najdete kámen, který bude sedět přesně na vás. Určitě tím nejdůležitějším kritériem je, aby se vám daný kámen líbil na první pohled.

Je jen na Vás, jaký druh si vyberete a určitě vaše vnitřní já vás velice brzo upozorní, který kámen je pro vás tou nejlepší volbou.

PŘÍBĚHY A ÚČINKY KAMENŮ

Jakou velikost NÁRAMKU?

Pokud máte vybráno z luxusních náramků a teď přemýšlíte,  jakou velikost zvolit, aby vám náramek nebyl moc malý, nebo aby vám naopak nesklouzl z ruky.

Na výběru velikosti není opravdu nic složitého. Stačí se pouze zamyslet, jakou máte ruku. A  pokud si nejste jistí, postačí vám k tomu krejčovský metr a vaše zápěstí.

První krok je zjistit velikost vaší ruky. Takže tedy vezmete krejčovský metr a obtočíte ho kolem svého zápěstí. Dávejte pozor, aby jste ho neměli hodně utažený, ani příliš volný. Podíváte se jaké číslo vám metr ukazuje a poté stačí při objednání zvolit vaší velikost.

Je důležité nezapomenout, že náramky jsou na gumičce a po nějaké době se  gumička roztáhne asi tak o 1/2-1 kuličku, podle toho jak často budete náramek sundávat. Samozřejmě pokud by vám náramek přišel a přišli byste na to, že velikost, kterou jste si vybrali vám nesedí, není problém náramek zaslat zpět. Rádi vám náramek upravíme na vaši velikost.

Na přiloženém obrázku můžeme vidět velikost 17 cm.

→ NAŠE PRODUTKY